Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Dejonckheere.

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Telefoon: 051 227022
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Christophe Dejonckheere
Concessiehouder
Leen Desmet
Directie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leen.Desmet@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leen.Desmet@dejonckheere.net.bmw.be


Isabelle Carlier
Verantwoordelijke naverkoop


Jan Hendriks
Sales Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jan.Hendriks@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jan.Hendriks@dejonckheere.net.bmw.be
Barbara Verlinde
Receptie & Administratie Verkoop
Josephine Vanhee
Receptie & Administratie Verkoop
Peter Destadsbader
Verkoop nieuwe wagens
David Dufoor
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: David.Dufoor@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: David.Dufoor@dejonckheere.net.bmw.be
Bruno Couckuyt
Sales i Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be
Jakob Lepoudre
Verkoop BMW i

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be
Thomas Verplancke
Product Genius
Nicolas Verstraete
Verkoop nieuwe wagens
Charlotte Dael
Sales & Marketing assistente

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Charlotte.Dael@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Charlotte.Dael@dejonckheere.net.bmw.be


Bruno Couckuyt
Sales i Manager

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bruno.Couckuyt@dejonckheere.net.bmw.be
Jakob Lepoudre
Verkoop BMW i

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Jakob.Lepoudre@dejonckheere.net.bmw.be


Andries Madou
Verkoop Tweedehands

Telefoon: 051 21 14 28 051 21 14 28
E-mail: Andries.Madou@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 21 14 28 051 21 14 28
E-mail: Andries.Madou@dejonckheere.net.bmw.be
Pierre Adyns
Verkoop Tweedehands

Telefoon: 051 21 14 28 051 21 14 28
E-mail: Pierre.Adyns@dejonckheere.net.bmw. be

Telefoon: 051 21 14 28 051 21 14 28
E-mail: Pierre.Adyns@dejonckheere.net.bmw. be


Bjorn Vanwest
Receptie onderhoud en herstellingen

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bjorn.Vanwest@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bjorn.Vanwest@dejonckheere.net.bmw.be
Xavier Ranson
Receptie onderhoud en herstellingen

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Xavier.Ranson@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Xavier.Ranson@dejonckheere.net.bmw.be
Angelino Vermeulen
Receptie onderhoud en herstellingen
Virginie Cassiers
Receptie onderhoud en herstellingen


Tom Deknudt
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 051/ 22.70.22 051/ 22.70.22
E-mail: Tom.Deknudt@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051/ 22.70.22 051/ 22.70.22
E-mail: Tom.Deknudt@dejonckheere.net.bmw.be
Inge Vandenbroucke
Receptie carrosserie

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: carrosserie@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: carrosserie@dejonckheere.net.bmw.be


Leander Lapauw
Planning werkplaats

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leander.Lapauw@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Leander.Lapauw@dejonckheere.net.bmw.be
Jurgen Vanderhaeghe
Werkplaatsleider


Kris Vandamme
Hoofdmagazijnier

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Kris.Vandamme@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Kris.Vandamme@dejonckheere.net.bmw.be
Andy Vandoorne
Magazijn

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andy.Vandoorne@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Andy.Vandoorne@dejonckheere.net.bmw.be
Christophe Mortier
Magazijn
Hector Martin
Magazijn


Bart Verhelst
Boekhouding

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bart.Verhelst@dejonckheere.net.bmw.be

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: Bart.Verhelst@dejonckheere.net.bmw.be


Martine Vandoorne
Caroline Vandeputte
Facturatie

Receptie Verkoop

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail: info@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:15 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Receptie Tweedehands

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 21 14 28 051 21 14 28
E-mail: Caroline.Vandeputte@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:15 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Receptie Onderhoud

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail : Angelino.Vermeulen@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 08:30 - 12:00

Werkplaats

Oostnieuwkerkesteenweg 136
8800 Roeselare

Contact

Telefoon: 051 22 70 22 051 22 70 22
E-mail : Angelino.Vermeulen@dejonckheere.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Za : 08:30 - 12:00

BMW Dejonckheere N.V.

Oostnieuwkerksesteenweg 136, 8800 Roeselare, Belgique
Oostnieuwkerksesteenweg 136,
8800 Roeselare, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top